Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину Xtreme Garage Odessa гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих у ньому користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних.

Інтернет-магазин "Xtreme Garage Odessa" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце в строк.

Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальні програми.

Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "Xtreme Garage Odessa" - замовте дзвінок та наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "Xtreme Garage Odessa" гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

За певних обставин інтернет-магазин "Xtreme Garage Odessa" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин "Xtreme Garage Odessa" з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації або підписці адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від такого роду інформування.


Відомості в "політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення