Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Про нас

СТО "XtremeGarage - МАКТРАНС" 

Наш автосервіс XtremeGarage – Мактранс є одним із лідерів міста Одеси з відновлення працездатності трансмісій повного приводу та інших вузлів автомобіля. Професійне технічне обслуговування, діагностика та ремонт силами наших фахівців виконуються у найстисліші терміни із збереженням високої якості робіт. Позитивна репутація на ринку автопослуг України, доступні ціни та висока якість відновлювальних та діагностичних робіт – це наші пріоритети під час роботи з клієнтами.

Ми пропонуємо сучасну комп'ютерну діагностику автомобіля, яка є комплексом обладнання для перевірки електронних систем автомобіля на наявність помилок і несправностей.

Після проведення діагностики наші фахівці з діагностики пропонують найкращі варіанти ремонту чи заміни несправного елемента!

Так само ми виконуємо капітальний ремонт двигуна, в поняття такого ремонту входить: розбирання та очищення двигуна, перевірка всіх вузлів на наявність дефектів, заміна при необхідності, ремонт та приведення в ідеальний стан коленвала, блоку циліндрів, систем подачі палива, мастила та охолодження, ремонт кривошипно-шатунного механізму Перед початком капітального ремонту проводимо дефектацію деталей двигуна.


 

Ремонт трансмісії є складним процесом, який полягає у проведенні спеціальних технічних операцій, які допоможуть відновити ресурс роботи всіх елементів трансмісії. Для якісного діагностування автомобіля ми оснастили наш автосервіс усім необхідним обладнанням, що дозволяє з високою точністю у мінімальні терміни визначити місце поломки та можливі причини її виникнення.

 

 


Капітальний ремонт трансмісії передбачає повне розбирання системи на складові деталі та вузли. Це дозволяє обстежити трансмісію щодо наявності деформацій і фізичного зносу. Після заміни або усунення складових елементів трансмісії, що вийшли з ладу, вся система підлягає складання і зворотному монтажу на автомобіль.

 

Xtreme Garage Odessa представляє повний комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобілів відповідно до вимог заводу виробника та діючих в Україні стандартів ДСТУ 2322-93 та ДСТУ 3649-97. Автосервіс оснащений найсучаснішим обладнанням.                                                                                                                         


Професіоналізм нашого персоналу, встановлене у сервісі обладнання,
склад запасних частин дозволяють вирішити майже всі питання, пов'язані з автомобілями.

Використовуємо лише якісні запасні частини від провідних виробників. А після завершення робіт видаємо акт виконаних робіт та підтримуємо гарантію відповідно до законодавства України.

Комфорт для клієнтів

Ми створили таку атмосферу, щоб очікування стало порівнянним із походом до друзів у гості. До ваших послуг смачна кава та комфортна зона відпочинку з ТБ та безкоштовним Wi-Fi.