Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Редуктора

                                                                                         Ремонт роздавання

Конструкція трансмісії автомобіля або іншої іномарки з повним приводом має роздавальну коробку. Він здатний правильно розподілити момент, що крутить, і допомогти зменшити швидкість обертання валу в тих випадках, коли це необхідно або збільшити його на необхідному рівні. Важливо мати цей пристрій у робочому стані для різних ситуацій та різного передавального числа. Роздавальна коробка, можна сказати, зберігає трансмісію Вашого автомобіля, допомагаючи економити кошти власника. Пристрій досить дорогий, тому так необхідний контроль і своєчасний  ремонт роздавальної коробки .

 

Основні симптоми несправностей роздавальної коробки:

Постійна наявність вібрацій, що не усуваються.
Присутність постійних характерних шумів у місці розташування пристрою

Тяжкий хід роботи важеля

Неможливість увімкнення передач

Постійні витоку олії.

Конструкційний склад роздавальної коробки включає наступні складові:

Диференціал під установку міжосьового призначення
Пристрій для передачі крутного моменту

Блокатор
Приводні вали.

Пристрій зниження передач

Ведучий вал.

Ремонт роздавальної коробки – дуже важливий процес, який варто довірити професіоналам. Тільки в цьому випадку Ви отримуєте гарантії, що ремонт буде зроблено якісно і проблема буде вирішена повністю!
Неприємністю для автомобілістів може стати заклинювання роздавальної коробки. Конструкція роздатки має незначну вагу, але є важливим вузлом будь-якої автомашини, що забезпечує необхідний розподіл моменту, що крутить. Для вирішення питань несправності потрібно звернутися до автосервісу. 
Кваліфікації наших фахівців, які мають досвід роботи в автосервісі, дозволяють професійний підхід із гарантією для Замовників. При необхідності заміна роздавальної коробки буде проведена вчасно із застосуванням якісних витратних матеріалів.

 

                                                                                         Ремонт муфт повного приводу
 Муфта повного приводу практично у всіх виробників не вважається агрегатоми, що ремонтується, тому в разі відмови підлягає заміні в зборі. Ми успішно робимо як повний, так і       частковий ремонт муфт: HALDEX; VOLKSWAGEN; BMW; AUDI; SKODA; FORD; VOLVO; LAND ROVER; OPEL; JEEP COMPASS; MITSUBISHI; TOYOTA RAV4.

 Запчастини у наявності! Відновлення практично з будь-якого стану. Парк та величезний досвід. Переробка після "невдалого" ремонту Гарантія.

Ремонт муфт включення повного приводу в Одесі, також працюємо по всій Україні Телефон для зв'язку 098 110-37-61 або 073 110 37 61

Ремонт переднього редуктора Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег), Порше Каен (Porsche Cayenne), Ауді Q7 (AUDI Q7)
Особливості та ремонт повного приводу NISSAN PATHFINDER R51
Вивчаємо повний привод Nissan X-Trail, Rouge