Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Ремонт переднього редуктора Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег), Порше Каен (Porsche Cayenne), Ауді Q7 (AUDI Q7)

Гул переднього редуктора на автомобілях Фольксваген Туарег (Volkswagen Touareg), Порше Каєн (Porsche Cayenne), Ауді Q7 (AUDI Q7) не завжди легко діагностувати на підйомнику, зачату звук передається через карданний вал в роздатку і помилково можна припустити що гудить; Насправді ж у більшості випадків гуде саме передній редуктор. Підшипники кулькові накочують борозни на обоймах кришиться цементація і з'являється гул.

 

Чим довше експлуатувати редуктор із несправними підшипниками, тим більше стає люфт у головній парі. І якщо вчасно не зробити заміну несправних підшипників, відбувається руйнування головної пари. Крім люфта пару руйнує відколотий метал, який плаває по картеру і "точить" пару.

 

Тому дуже важливо не просто замінити підшипники, а як слід вимити картер редуктора та саму головну пару.
 

 

При своєчасному зверненні до нас ремонт обмежується лише заміною підшипників, що значно здешевлює ремонт і підвищує ресурс агрегату буквально на заводські показники. Ми маємо всі необхідні спец ключі, щоб не ламати зайвого. Також великий досвід перевірки та регулювання теплового зазору підшипників та головної пари.

 

 

Якщо Вам потрібний ремонт ТЕЛЕФОНУЙТЕ
+38 098 110 37 61
+38 073 110 37 61

Фотографії
Коментарі