Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Капітальний ремонт двигуна Hyundai H1 Starex (D4CB)

До нас звернувся власник автомобіля Hyundai H1(D4CB) із сильною втратою потужності та дивними звуками з двигуна. Коротка діагностика ухвалила зняття та повний розбір двигуна для більш детальної діагностики.

 

 

 

Повний розбір виявив сильно розбиті підшипники колінчастого валу, при цьому сам колінвал вижив і видужав полірування. Зношування по корінних шийках було 0.03 мм, що залишило його в заводських допусках. Підбір вкладок по наповненню вивів зазор ідеально. Шатунні практично не постраждали, доволі вчасно звернулися.

 

 
 

 

   

 

Поршня мала мінімальне зношування, але сильно зношені циліндри. Зазор становив 0.15 – 0.17 мм, що є критичним.

 

 

 

Паливні форсунки витяглися без особливих пригод за допомогою спеціалізованого винаймача. Є сильний прогар сідел форсунок і відповідно попадання газів у картерний простір.

 


 

   

 

Головка блоку циліндрів виявилася без тріщин та цілком придатна для подальшої роботи. Що не скажеш про ліжко розподільних валів. Сильні задири та знос шиї ліжка так і самого розподільного валу.

 

 
 

 

 Плюс вишенькою на торті, вихід із ладу турбіни
 

 
 

 

  Двигун був відмитий, блок проточено під ремонтний розмір. Після шліфувань та подальших вимірів було підібрано прокладання ГБЦ необхідної товщини.
 

   
 

 

  У головці блоку циліндрів замінили напрямні втулки клапанів, прирізали сідла та зробили фаски клапанів. Замінили постіль розподільних валів з розподільними валами на БУ в хорошому стані.
 

 
 

 

 Обов'язково очищати сітку маслоприймача.
 

 
 

 

  Далі повне складання та встановлення.
 

 

  СТО Xtreme Garage Odessa робить якісні ремонти двигунів, трансмісій та інших агрегатів. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та YouTube канале.
 

 

  Ремонт іншого двигуна D4CB ви можете переглянути в цьому відео.
 

   

 

 

Фотографії
Коментарі