Меню
Час роботи: Понеділок – П'ятниця – 09:00 – 18:00

Ремонт АКПП та Варіаторів в Одесі

Автосевіс Мактранс розпочав свою діяльність у 1997 році, і в 2019 році була відкрита філія в Xtreme Garage Odessa.
Філія компанії Мактранс в Одесі здійснює повний цикл ремонту автоматичних коробок більшості сучасних виробників. Обслуговування автомобілів здійснюється високопрофесійними майстрами із використанням сучасного обладнання. Кожен вид робіт проходить у спеціально спроектованій ремонтній зоні, обладнаній усім необхідним проведення профільного виду ремонту чи обслуговування автомобіля.
Ремонт кожного автомобіля починається з діагностики. Для точного визначення причин неполадки фахівці компанії використовують сучасне діагностичне обладнання провідних світових виробників. Для кожної моделі авто застосовується оригінальний сканер та програмне забезпечення.

 

Після діагностики та визначення несправності авто направляється на підйомник. У ремонтній зоні розташовані чотири підйомники, для забезпечення безперебійної роботи автосервісу навіть у саму жарку " пору. Залежно від типу несправності АКПП може знадобитися повний демонтаж, або зняття певних вузлів автоматичної коробки. Також може бути проведений окремий демонтаж гідроблоку АКПП для подальшої діагностики та ремонту. У разі несправності механічної частини АКПП здійснюються зняття всієї коробки передач

 

Ремонт механічної частини АКПП здійснюється у профільній ремонтній зоні. Тут підлягає ремонту або відновленню все, що стосується рухомих частин коробки передач. Після розбирання та ретельного огляду відбувається оцінка ступеня пошкоджень АКПП та узгодження вартості та терміну виконання ремонту з власником авто. Склад компанії Мактранс має велику номенклатуру запасних частин практично всіх виробників сучасних АКПП, що значно скорочує час сервісного обслуговування автомобіля. Ремонт механічної частини АКПП здійснюється у профільній ремонтній зоні. Тут підлягає ремонту або відновленню все, що стосується рухомих частин коробки передач. Після розбирання та ретельного огляду відбувається оцінка ступеня пошкоджень АКПП та узгодження вартості та строку виконання ремонту з власником авто. Склад компанії Мактранс має велику номенклатуру запасних частин практично всіх виробників сучасних АКПП, що значно скорочує годину сервісного обслуговування автомобіля.

 

 
 

У процесі ремонту може виникнути необхідність очищення деталей від пиломасляного забруднення. Для цього використовуються промислові миючі машини. Залежно від типу забруднення миття може здійснюватися із застосуванням спеціальних реактивів, температура рідини при цьому досягає 100 і більше градусів. Після закінчення миття відбувається автоматичне сушіння деталей.

 

Якщо діагностика показала, що причиною несправності є електрогідравлічний блок управління АКПП, то подальший ремонт та відновлення здійснюється в спеціально обладнаній ремзоні з ремонту гідроблоків. Для подальшої діагностики дефектів гідроблоку фахівці компанії Мактранс використовують спеціальні стенди, що дозволяють проводити випробування в умови точності, що повторюють роботу гідроблоку в "гарячій " АКПП, що їде авто. Під час проведення тестів у режимі реального часу будуються графіки та знімаються характеристики електромеханічних клапанів. Значення по кожному типу та моделі АКПП порівнюються з еталонними значеннями від виробника.
Тут здійснюється діагностика корпусу гідроблоку на наявність виробок та інших механічних дефектів. Для відновлення корпусу застосовуються сучасні технології та матеріали. Багато розробок у цій галузі є авторськими технологіями фахівців компанії Мактранс.

Під час ремонту механічних частин АКПП часто виникає необхідність обробки металевих поверхонь. З цією метою обладнано цех механічної обробки. Повний спектр металообробних верстатів з числовим керуванням дозволяє виконувати роботи будь-якої складності з дотриманням допусків обробки поверхні, що відповідають сучасним вимогам виробників АКПП.

 

І, звичайно ж, ремонт гідротрансформаторів. Компанія Мактранс є однією з перших сервісних компаній, що почали виконувати цей вид робіт. Відкриття гідротрансформатора здійснюється на верстаті за принципом роботи, схожого на токарний. Але найбільш складним процесом є складання та заварювання гідротрансформатора після ремонту. З цією метою використовуються спеціальні зварювальні верстати, зварювання відбувається в атмосфері інертного газу, що багато разів підвищує якість шва, а відновлений гідротрансформатор за своїми характеристиками не відрізняється від нового.

 

 

 

Після закінчення ремонту кожен автомобіль проходить обов'язкові ходові випробування. Під час проведення тест драйву також використовується діагностичне обладнання, що дозволяє максимально точно визначити якість проведених робіт не лише за поведінкою автомобіля, але й за значеннями контрольних точок діагностичної картки. На всі види ремонту надається гарантія якості Мактранс.

 Компанія Мактранс - склад з більш ніж 7000 запчастин для ремонту АКПП, гідротрансформаторів та гідроблоків. 

Одесский филиал СТО XtremeGarage - Мактранс – підприємство, яке спеціалізується на  ремонті автоматичних коробок передач, діагностике и  ремонту гідротрансформаторів АКПП, гідроблоків и мехатроніков АКПП.

Чому Вам вигідно співпрацювати із нашою компанією?

  • Доступні ціни прямого імпортера запасних частин. Ми імпортуємо запчастини безпосередньо із заводів виробників: Lintex, Precision, LINESOON INDUSTRIAL, GFX, SONNAX, TRICOMPONENT  та ін.
  • Професійні працівники із багаторічним стажем.
  • Одна компанія на всі види робіт з АКПП, гідроблоку та гідротрансформатору.
  • Гарантія на виконану роботу 1 рік. Відповідно до Українського законодавства ми надаємо гарантію на всі види робіт, які ми виконуємо. Ми не заявляємо, що ми не стикаємося з гарантійними випадками. Ми заявляємо, що несемо відповідальність за гарантійними зобов'язаннями та усуваємо проблеми щодо гарантії.
  • Наявність великого складу запчастин дозволяє виконати ремонт максимально швидко та якісно.
  • Ремонт гідротрансформатора зазвичай виконується за 2-4 робочі дні, з урахуванням роботи кур'єрської служби! (

Більше інформації на нашому  Youtube каналі

Фотографії
Коментарі